İlahi İndir, Bedava Dini Programlar ve Bayram Mesajları

Kandil Mesajları

Bugün ellerini herzamankinden daha çok aç melekler avuçlarına gül koysun gülü kokla dikeni solsun duaların kabul kandilin mbarek olsun.

HZ.HAMZA\’NIN CESARETi YÜREGiNiZDE,HZ.ALi\’NiNKUVVETi BiLEGiNiZDE,HZ.ÖMER\’iN ADALETi KALBiNiZDE,HZ.MUHAMMED\’iN NURU EViNiZE DOLSUN.KANDiLiNiZ MÜBAREK OLSUN

Bikucak sevgi,bir avuç dua,içten bir selam kapatir mesafeleri,birlestirir gönülleri.Eviniz huzur kalbiniz nur dolsun.KANDiLiNiZ MÜBAREK OLSUN

Yusufun kuyuda,musanin tur daginda,Yunusun balik agzinda,Yakupun gözyasiyla,MUHAMMEDiN hirada yaptigi dualar size rehber olsun. Kandiliniz mübarek olsun

Dua yuklu kandiller saldim gokyuzune. Bir dua ki bin kapiyi acar yureginden gonderene… KANDILIN MUBAREK OLSUN!

VESILE OLALIM KARDESLIGE, BARISA. YORULALIM HEPIMIZ YARINKI UGRASA. TAT ALALIM, VARALIM YUCE ALLAH’A. ERISELIM BIRLIKTE NICE KANDILLERE.

ZADE DUYGULAR YUKSELSIN GOKLERE, YUKSEKLERDE HAFAKAN, GOZLERDE YASLAR, ONA SUSAMIS DUDAKLAR KADAR, ACILAN ELLER VAR, KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

ISLAMIN NURLU GUNESI KALBINIZE DOGSUN, MEKANINIZ CENNET, HZ MUHAMMED KOMSUNUZ OLSUN, GUNLERINIZ MUTLULUK VE SAADETLE DOLSUN, DUALARINIZ KABUL OLSUN.

SIZE KARANFILIN SADAKATINI, SUMBULUN BAGLILIGINI, MENEKSENIN TEVAZUSUNU, LALENIN GURURUNU, LEYLEGIN SAADETINI VERSEK BIZEDE DUA EDERMISINIZ. KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

RUHU ASK VE MUHABBET MUHRUYLE DAMGALI, KALBI KUTSI DAVA ILE SEVDALI, SINESI HEYECAN, COSKU TUFANI VE SUKUR NOTALARI ILE ORULMUS GUZEL INSAN, KANDILIN MUBAREK OLSUN.

Per, Mart 6 2008 » Dini Mesajlar(sms), Kandil Mesajları

2 Yorum

  1. gamzee Ağustos 22 2008 @ 17:07

    çok güzel kandil messajları elnize kolunuza ve dilinize saglık çok çok ama çok güzel olmuş bu arada ilk ben görüş yaptıgım için çokda mutluyum..başarınızın devamını dilerim bu mesajlar ugraşan kişler için…

  2. gamzee Ağustos 22 2008 @ 17:14

    üstelik ben 14 yaşındayım aama kabeyi görmek istiyorum ..hmde çok merak ediyorum allah herkese nasip etsin…

Yorum yap. Düşüncelerini paylaş.